X

O firmie

LIDER REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK I FILTRÓW DPF/FAP

TURBOJULITA to serwis specjalizujący się w naprawach turbosprężarek i regeneracji filtrów cząstek stałych oraz wtryskiwaczy. Na rynku motoryzacyjnym działamy nieprzerwanie od 2000 roku. Dzięki profesjonalnym usługom na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie rzeszy Klientów.

 

Przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 17:00 na Państwa kontakt czekają nasi wyspecjalizowani konsultanci, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące realizacji zamówień jak również służą doradztwem technicznym (dobór odpowiedniej turbosprężarki oraz filtra cząstek stałych). Idea jaka przyświeca naszej firmie to stała satysfakcja i zadowolenie Klienta.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstał internetowy katalog. Wiemy jak cenne jest zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, dlatego warto korzystać z naszej strony.

 

Nasz internetowy katalog przedstawia pełną ofertę. Turbosprężarki nowe jak również regenerowane oraz filtry cząstek stałych i wtryskiwacze. Dodatkowo specjalnie dla Państwa stworzyliśmy wiele możliwości w katalogu takich jak: tworzenie własnych zestawień wybranych produktów, zgłaszanie zapotrzebowania na produkty z oferty i wiele innych.

 

Decydując się na współpracę z serwisem Turbojulita, wybieracie Państwo wysokiej jakości usługi wykonywane przez fachowców na specjalistycznym sprzęcie.

 

Regeneracja turbosprężarek oraz filtrów cząstek stałych wymaga odpowiednich warunków. W celu zaspokojenia oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy. Turbojulita od lat dostosowuje swoje zaplecze techniczno- maszynowe do rosnących wymagań i oczekiwań swoich Klientów oraz rozwijającego się rynku. Nowoczesne maszyny i urządzenia spełniają najwyższe, światowe normy. Bogaty park maszynowy gwarantuje wykonanie nawet najbardziej precyzyjnych i skomplikowanych zleceń.

 

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług!

Bądź na bieżąco! Zapraszamy na nasz Facebook. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.